Tenzometrická pytlovací váha typ TPLB


Pro výkon do cca 150 pytlů/hod

Pytlovací váha s menším výkonem je určena pro plnění otevřených pytlů sypkými materiály v dávkách do 50 kg. Jedná se o provedení "brutto", kde odvažovaný zásobník tvoří vlastní obal (pytel). Konstrukce váhy je tvořena tenzometrickým můstkem, na kterém je umístěna nástavba s plnícím hrdlem pro manuální navléknutí pytle, případně je nástavba s plnícím hrdlem „zavěšena“ na tenzometrické snímače zatížení. Rozdílné řešení konstrukce je závislé především na pytlovaném materiálu. Upínání obalu (pytle) se provádí buď pomocí řemene, pneumaticky ovládaných čelistí nebo pomocí nafukovacího hrdla, které je zvláště vhodné pro prašné materiály. Způsob upínání obalu má vliv na hodinový výkon pytlovací váhy.

Materiál je k plnícímu hrdlu váhy dopravován např. pomocí šnekového nebo pásového dopravníku, případně lze zvolit i řešení s vibračním žlabem nebo vlastní gravitací materiálu. Záleží pouze na vlastnostech dopravovaného – pytlovaného materiálu. Na výstupu z plnícího článku je zpravidla umístěna plnící klapka, pomocí které regulujeme přísun materiálu do váhy. Pro dosažení vysoké přesnosti a opakovatelnosti navážek s přihlédnutím k charakteru dávkovaného materiálu lze plnící článek doplnit o frekvenční měnič, dvojitou plnící klapku atd. Váha je řízena pomocí vlastní vyhodnocovací jednotky nebo jednoduchým PLC, případně nadřazeným ŘS. Tato pytlovací váha se velmi často používá pro pytlovaní sypkých materiálů ve stavebnictví (například na pytlování cementu, lepidel a pojiv, maltových směsí atd.) nebo zemědělství pro pytlovaní např. granulovaných směsí a krmiv, obilovin, zrnin atd.

K váze se dodává celá řada přídavných zařízení jako jsou:

 • odsunové válečkové stoly a pásové dopravníky
 • ruční a automatické šicí stroje
 • vynášecí dopravníky
 • detektory kovů
 • střásací zařízení atd
Tenzometrická pytlovací váha typ TPLB

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Sklenář s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Co o nás říkají?

 • V roce 2015 jsme zahájili zkušební provoz systému přimazávání okolků tramvajových kol a hlavy kolejnice dodaného firmou Sklenář s.r.o.. Používaný modifikátor tření HeadLub 90 splňuje potřebné parametry a jeho aplikací dochází k výraznému útlumu nežádoucího akustického tlaku a ke snížení opotřebení.
   

  Ing. Jan Šurovský, Ph.D., Dopravní podnik hl. m. Prahy (04/2016)
 • „We have been cooperating with Sklenar, s. r. o., for more than 10 years, appreciating prompt service, professional handling, high quality and performance.“

  Rainer Nothhelfer SGH Schüttguthandling, Germany
 • Looking back on a long and very appreciated partnership, we engaged Sklenar s.r.o. for an installation of a special lubrication system for top of rail. The manufactured parts by Sklenar s.r.o. were made of a high quality and the installation work was perfect. Another good cooperation with Sklenar s.r.o.

  Günter Herzig, Managing Director IGRALUB AUSTRIA GmbH
 • „Sklenář, s. r. o., byla dobrá volba. Ačkoli byly naše
  požadavky velmi specifické, s výsledkem jsme byli
  vždy spokojeni.“

  Ing. Dalibor Krejsa, JSP International, s.r.o.
 • „Dodávka paletizačního robota splnila naše očekávání. Firma Sklenář, s. r. o., byla vyhodnocena jako jeden z našich nejlepších dodavatelů s exemplárním přístupem k řešení našich problémů.“

  František Peringer, Gypstrend, s.r.o.
 • „Great job, as always.“

  Michael Smilansky FUJI ROBOTICS, USA

Máte zájem o naše služby? Nezávazně nás kontaktujte pro více informací.

Nezávazná poptávka