DGT - Indikátory do průmyslu


Řada indikátorů hmotnosti určených hlavně pro aplikace v průmyslu a jsou určeny především pro zabudování do rozvaděče. Indikátory umožňují běžné operace s měřenou hmotností, a jednoduchý tisk na připojené tiskárně. Tyto indikátory umožňují také připojení nadřazeného PC/PLC pomocí sériového rozhraní RS232 nebo RS485. Indikátory podporují komunikaci s průmyslovými sběrnicemi Modbus a Profibus DP.

DGT - Indikátory do průmyslu

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Sklenář s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Co o nás říkají?

  • V roce 2015 jsme zahájili zkušební provoz systému přimazávání okolků tramvajových kol a hlavy kolejnice dodaného firmou Sklenář s.r.o.. Používaný modifikátor tření HeadLub 90 splňuje potřebné parametry a jeho aplikací dochází k výraznému útlumu nežádoucího akustického tlaku a ke snížení opotřebení.
     

    Ing. Jan Šurovský, Ph.D., Dopravní podnik hl. m. Prahy (04/2016)
  • „Dodávka paletizačního robota splnila naše očekávání. Firma Sklenář, s. r. o., byla vyhodnocena jako jeden z našich nejlepších dodavatelů s exemplárním přístupem k řešení našich problémů.“

    František Peringer, Gypstrend, s.r.o.
  • Looking back on a long and very appreciated partnership, we engaged Sklenar s.r.o. for an installation of a special lubrication system for top of rail. The manufactured parts by Sklenar s.r.o. were made of a high quality and the installation work was perfect. Another good cooperation with Sklenar s.r.o.

    Günter Herzig, Managing Director IGRALUB AUSTRIA GmbH
  • „We have been cooperating with Sklenar, s. r. o., for more than 10 years, appreciating prompt service, professional handling, high quality and performance.“

    Rainer Nothhelfer SGH Schüttguthandling, Germany
  • „Sklenář, s. r. o., byla dobrá volba. Ačkoli byly naše
    požadavky velmi specifické, s výsledkem jsme byli
    vždy spokojeni.“

    Ing. Dalibor Krejsa, JSP International, s.r.o.
  • „Great job, as always.“

    Michael Smilansky FUJI ROBOTICS, USA

Máte zájem o naše služby? Nezávazně nás kontaktujte pro více informací.

Nezávazná poptávka