Tenzometrická osobní váha TH 200A


Tenzometrická osobní váha TH 200 A je jednoduchá úředně ověřená osobní váha s jedním snímačem v můstku. Váha je určená k vážení osob zejména ve zdravotnictví, v nemocnicích, v lékařských střediscích a terénních ordinacích apod. Osobní váha je ve světle modré barvě a vrchní část můstku je polepena gumou po celé vrchní desce můstku, tak jak již znáte z naší osobní váhy s výškoměrem TH 200. Vyhodnocovací zařízení (indikátor) DFWL je připevněn držákem přímo k váze. Indikátor DFWL je jednoduchý výborně čitelný indikátor, který je standartně připojen přes adaptér do zásuvky 230V/50Hz, ale také má možnost chodu na 4 AA (tužkové) baterie (baterie nejsou součástí dodávky). Je zde možnost i po RS 232 komunikace s PC.

Parametry

Váživost max. 100 / 200 kg
Dílek e=d 50 / 100 g
Počet dílků 2 x 2000
Šířka 300 mm
Hloubka 460 mm
Výška 160 mm
Hmotnost 11,4 kg

 

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

*
*

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Sklenář s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Co o nás říkají?

 • V roce 2015 jsme zahájili zkušební provoz systému přimazávání okolků tramvajových kol a hlavy kolejnice dodaného firmou Sklenář s.r.o.. Používaný modifikátor tření HeadLub 90 splňuje potřebné parametry a jeho aplikací dochází k výraznému útlumu nežádoucího akustického tlaku a ke snížení opotřebení.
   

  Ing. Jan Šurovský, Ph.D., Dopravní podnik hl. m. Prahy (04/2016)
 • Looking back on a long and very appreciated partnership, we engaged Sklenar s.r.o. for an installation of a special lubrication system for top of rail. The manufactured parts by Sklenar s.r.o. were made of a high quality and the installation work was perfect. Another good cooperation with Sklenar s.r.o.

  Günter Herzig, Managing Director IGRALUB AUSTRIA GmbH
 • „We have been cooperating with Sklenar, s. r. o., for more than 10 years, appreciating prompt service, professional handling, high quality and performance.“

  Rainer Nothhelfer SGH Schüttguthandling, Germany
 • „Dodávka paletizačního robota splnila naše očekávání. Firma Sklenář, s. r. o., byla vyhodnocena jako jeden z našich nejlepších dodavatelů s exemplárním přístupem k řešení našich problémů.“

  František Peringer, Gypstrend, s.r.o.
 • „Great job, as always.“

  Michael Smilansky FUJI ROBOTICS, USA
 • „Sklenář, s. r. o., byla dobrá volba. Ačkoli byly naše
  požadavky velmi specifické, s výsledkem jsme byli
  vždy spokojeni.“

  Ing. Dalibor Krejsa, JSP International, s.r.o.

Máte zájem o naše služby? Nezávazně nás kontaktujte pro více informací.

Nezávazná poptávka